Appartement T3 Lyon, Part Dieu

  • 53 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Appartement T3 Lyon, Part Dieu με 2 υπνοδωμάτια απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Guimet και περίπου 200 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Στάση Τραμ Part-Dieu - Vivier Merle. Στους δραστήριους επισκέπτες παρέχεται πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Το διαμέρισμα παρέχει ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του καταλύματος είναι εξοπλισμένη με ψυγείο για την άνεσή σας.

Το Πάρκο του Τετ ντ' ορ απέχει σχεδόν 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα 53 τ.μ. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 2 χλμ. και το αεροδρόμιο Λυών Μπρον βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Appartement T3 Lyon, Part Dieu. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Μουσείο Συμβολής που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Part Dieu βρίσκεται σε απόσταση περίπου 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appartement T3 Lyon, Part Dieu
Appartement Moderne Et Calme
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Moderne Et Calme

317 μ από το κατάλυμα
USD 121 USD 109
ανά νύχτα
Dify Eugene - Part Dieu
Τιμή μόνο για κινητά

Dify Eugene - Part Dieu

339 μ από το κατάλυμα
USD 165 USD 149
ανά νύχτα
Suite Bahia
Τιμή μόνο για κινητά

Suite Bahia

340 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λυών Μπρον Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Part Dieu Railway Station
    200 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Αριθμός αδείας6938313617632
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Appartement T3 Lyon, Part Dieu;
      Το Appartement T3 Lyon, Part Dieu βρίσκεται κοντά σε La Part-Dieu Shopping Center.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Appartement T3 Lyon, Part Dieu;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Appartement T3 Lyon, Part Dieu περιλαμβάνουν Parc des Hauteurs, Πολιτιστικό Κέντρο Centre Culturel Oecumenique καθώς και Φουρβιέρ.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Appartement T3 Lyon, Part Dieu;
      Η διαμονή στο το Appartement T3 Lyon, Part Dieu κοστίζει 201€.
    • ❓
      Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Brasserie de L'Est και King Marcel Part Dieu και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Αυτό το διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Appartement T3 Lyon, Part Dieu;
      Το Appartement T3 Lyon, Part Dieu είναι 53 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λυών Μπρον Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Part Dieu Railway Station
    200 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appartement T3 Lyon, Part Dieu

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο